برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

یخچال ساید بای ساید ال جی X29

شناسه کالا::
LG GR-X29FTQKL
برند سازنده : lg
یخچال ساید ال جی
47,500,000 تومان

ویژگی های محصول

یخچال ساید بای ساید ال جی X29 یکی از یخچال های 5 درب ال جی با رنگ دودی می باشد. این یخچال با طراحی دور این دور و قابلیت ایستاویو تولید شده است. ظرفیتی که برای این یخچال تعریف شده در مجموع 423 لیتر یا همان 28 فوت می باشد. مهمترین بخش در این یخچال موتور اینورتر خطی آن است که در مقایسه با موتورهای دیگر انرژی بسیار پایینی را مصرف می کند. فیلتر بهداشتی Hygiene FRESH تمامی میکروب های داخل یخچال را از بین می برد و با ایجاد خنک کنندگی یخچال به کمک سیستم جریان هوای Multi Air Flow سالم ماندن مواد غذایی داخل یخچال را به طور کامل تضمین می کند. از قابلیت های هوشمند این یخچال می توان Smart ThinQ را نام برد که به کمک آن می توان تمامی وسایل خانگی هوشمند را کنترل و مدیریت کرد. قابلیت اتصال به آب شهری، انجماد سریع و سیستم بدون برفک و آب سرد کن و یخ ساز از قابلیت های دیگر این یخچال دور این دور ال جی می باشد.

بیشتر بخوانید
تماس با مشاور خرید

شماره های بخش فروش

هر موقع از شبانه روز میتوانید تماس بگیرید

خانم حسینی

09185308225

08734240013

خانم محمدی

09184179241

08734240036

خانم صادقی

08734242094

09184179240

رنگ
  • دودی
گارانتی
موجود
توضیحات

نقد و بررسی ساید بای ساید ال جی X29  

یخچال ساید بای ساید ال جی X29 محصولی شیک و خوش طرح از شرکت ال جی با رنگ دودی می باشد؛ که بخش یخچال آن در قسمت بالا و بخش فریزر آن در قسمت پایین با طبقه ها و کشوهای بزرگ طراحی شده است.  این یخچال علاوه بر طراحی دور این دور از قابلیت ایستاویو نیز بهره می برد. ظرفیت این یخچال به صورت کلی 28 فوت یا 423 لیتر است که مانند سایر مدل ها بخش عظیمی از آن برای قسمت یخچال و بخش دیگرش نیز برای فریزر می باشد. موتور قدرتمند و پر توان اینورتر خطی، هم از نظر عملکرد و هم از نظر مصرف انرژی در حد ایده آلی عمل می کند. فیلتر بهداشتی این یخچال که از نوع Hygiene FRESH می باشد تمامی میکروب های داخل یخچال را از بین می برد و با ایجاد خنک کنندگی یخچال هوایی سالم و خوشبو را به وجود می آورد. سیستم جریان هوای چندگانه‌ی Multi Air Flow نیز به صورت یکنواخت هوای خنک را در سراسر یخچال و فریزر تنظیم و پخش می کند؛ و طول عمر مواد غذایی را افزایش می دهد. قابلیت آب سردکن و یخ‌ساز نیز مانند سایر یخچال های ساید بای ساید آبی خنک را همراه با قطعه های کوچک یخ در اختیارتان قرار می دهد. انجماد سریع و قابلیت بدون برفک مربوط به قسمت فریزر این ساید بای ساید می باشد. از قابلیت های هوشمند این یخچال می توان به Smart ThinQ اشاره کرد. Smart ThinQ به شما امکان می دهد که با استفاده از گوشی هوشمندتان علاوه بر یخچال فریزر سایر لوازم خانگی هوشمند را کنترل و به آن ها دسترسی داشته باشید. برای شرح بیشتر مزایای این یخچال اینستاویو دور این دور ال جی مدل X29 می توانید در ادامه با ما همراه باشید. 

یخچال ال جی X29 با طراحی دور این دور

یخچال ال جی X29 با طراحی دور این دور

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X29 از طراحی دور این دور برخوردار می باشد. طراحی دور این دور شامل یک درب مجزا از یخچال می باشد که با باز شدن آن تعداد زیادی از طبقه ها و قفسه ها را مشاهده می کنید. طبقه ها و قفسه ها ی این یخچال دور این دور ال جی بر روی درب یخچال طراحی شده اند که به راحتی می توانید میان وعده ها، خوراکی و نوشیدنی های بچه هایتان را در داخل آن ذخیره سازی کنید. این قابلیت علاوه بر شیک جلوه دادن دیزاین کلی یخچال در عین حال نیز سبب می‌شود تا به راحتی ضروری ترین مواد خوراکی خود را دم دست در داخل یخچال قرار دهید و هر زمان که بخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین از مزیت های دور این دور ال جی این است که دیگر لازم نیست هر بار درب اصلی یخچال را باز و بسته کنید. در نتیجه با این قابلیت از هدر رفتن هوای خنک داخل یخچال x29 جلوگیری می‌شود.

یخچال ساید بای ساید ال جی X29 با قابلیت اینستاویو

یخچال دور این دور ال جی X29 با قابلیت اینستاویو

یخچال دور این دور ال جی مدل X29 علاوه بر طراحی ساید بای ساید از قابلیت اینستاویو نیز بهره می برد. در واقع باید گفت اینستاویوها نسل بعدی دور این دور هستند که با جای گرفتن آنها در بخش خاصی از یخچال ها از چند جهت برای کاربر سود دارند. اول اینکه دیزاین آیینه ای شکل اینستاویو جلوه‌ی فوق العاده شیکی به یخچال بخشیده است. دوم اینکه جهت اطلاع از وجود محتوای داخلی لازم نیست هر بار درب اصلی یخچال ساید ال جی X29 را باز و بسته کنید که با این کار از اتلاف انرژی تا حد زیادی جلوگیری می شود. و از همه مهمتر اینکه با باز کردن درب یخچال اینستا ویو مانع از اتلاف هوای خنک می شود که در نتیجه‌ی آن مواد غذایی با طراوت و شادابی بیشتری باقی می ماند.

فیلتر بهداشتی ™+Hygiene FRESH در یخچال ساید ال جی مدل X29

فیلتر بهداشتی ™+Hygiene FRESH در یخچال ساید بای ساید ال جی x29

از ویژگی های مهم یخچال X29 می توان به فیلتر بهداشتی Hygiene FRESH اشاره کرد. این فیلتر 99/999 درصد میکروب ها و باکتری های موجود در یخچال را از بین می برد و به حفظ و نگه داری مواد غذایی کمک می کند. در نتیجه می توان گفت به کمک این فیلتر نگران کپک زدن، خشک شدن و میکروب گرفتن مواد غذایی خود نباشید. همچنین فیلتر بهداشتی Hygiene FRESH در این یخچال چهار درب ال جی علاوه بر اینکه باکتری های موجود در یخچال را از بین می برد بلکه بوی بد داخل یخچال را نیز به حداقل می رساند؛ و با ایجاد خنک کنندگی یخچال هوایی سالم و خوشبو را به وجود می آورد. درنتیجه این فیلتر علاوه بر پاک سازی هوای داخل یخچال ماندگاری مواد غذایی را نیز تضمین می کند و شما می توانید برای مدت زمانی طولانی بدون از دست دادن طعم و کیفیت، مواد غذایی خود را در یخچال ال جی X29 نگه داری کنید. 

بیشتر بدانید: فیلتر بهداشتی Hygiene FRESH چه تاثیری بر هوای داخلی یخچال دارد؟ این فیلتر بهداشتی که شامل پنج مرحله فیلتراسیون می باشد هوای داخل یخچال را تصفیه می کند، به این صورت که به طور خودکار اقدام به پاک سازی هوای موجود و جایگزین کردن هوای سالم می کند.

صرفه جویی در انرژی با موتور اینورتر خطی در ساید ال جی X29

صرفه جویی در انرژی با موتور اینورتر خطی در ساید ال جی X29

یکی از بخش های مهم و تاثیر گذار در کارایی یخچال موتور و نوع آن می باشد. به عنوان مثال ما در این بخش با معرفی یخچال ساید بای ساید ال جی X29 که به کمپرسور اینورتر خطی مجهز می باشد می خواهیم مزیت های آن را نسبت به دیگر مدل ها بیان کنیم. کمپرسور اینورتر خطی از چند جهت بر دیگر موتورها برتری دارد. در این مدل کمپرسور از یک درایو پیستونی خطی به جای یک درایو مجزای معمول استفاده شده است. این یعنی اینکه دیگر با اصطکاک اضافه و میزان نویز بالا در یخچال ساید بای ساید ال جی X29 رو به رو نمی شوید و دستگاه در کمال آرامش به کارایی خود ادامه می دهد. 

ذخیره سازی هوشمند در یخچال ال جی X29

ذخیره سازی هوشمند در یخچال ال جی X29

یخچال ساید بای ساید ال جی X29 به صورت کاملاً منحصر بفرد و خاص طراحی شده، به گونه ای که به راحتی می توانید به طبقه ها و قفسه های آن دسترسی کامل را داشته باشید. ظرفیت کلی این یخچال 28 فوت است که در حالت کلی می توان گفت همراه با 423 لیتر آن با خیال راحت هر نوع ماده ی غذایی در داخل آن ذخیره سازی می‌شود. به عبارتی این ساید بای ساید ال جی مجهز به امکان ذخیره سازی هوشمند می باشد که با تنظیم کردن آنها می توان حجم زیادی از مواد غذایی را ذخیره و نگه داری کرد. به عنوان مثال محفظه ی Extra Space برای نگهداری مواد غذایی کوچک، قفسه ی جمع شده ی Retractable shelf برای قرار دادن ظروف بزرگتر مانند بطری و سیستم یخ ساز SpacePlus that که بر روی درب یخچال طراحی شده فضای ذخیره سازی بیشتری را برایتان فراهم می کند. در نتیجه ذخیره سازی هوشمند به دلیل طراحی داخلی در این یخچال  امکان ذخیره سازی هر نوع مواد غذایی را امکان پذیر می سازد.

بیشتر بدانید: قفسه‌ی Retractable Shelf این امکان را به کاربر می دهد که بسته به ذخیره سازی مواد آن را جمع یا باز کرد. با جمع کردن این قفسه می توانید بطری ها و شیشه های بلند را به راحتی در یخچال قرار داد. 

قابلیت SmartThinQ در یخچال ساید بای ساید ال جی x29

امکانات هوشمند یخچال ال جی مدل X29

تنظیمات یخچال ساید بای ساید ال جی x29 را از راه دور و از طریق Smart ThinQ تنظیم کنید. قابلیت Smart ThinQ روشی سریع و راحت برای دسترسی به تنظیمات یخچال و فریزر ال جی می باشد. در واقع این سیستم به صورت کاملاً هوشمندانه عمل می کند و حتی زمانی که شما در منزل نیستید به راحتی می توانید دمای یخچال و فریزر و تنظیمات آب سرد کن را تغییر دهید. برای این کار تنها کافیست از گوشی هوشمند خود کمک بگیرید. ابتدا برنامه mart ThinQ را بر روی گوشی هوشمندتان نصب کنید سپس با مچ شدن آن از طریق Wi-Fi به یخچال هر گونه تغییری را بر روی دستگاه اعمال کنید. 

آب سردکن و یخ ساز یخچال ساید ال جی X29

آب سردکن و یخ ساز ساید ال جی X29

از دیگر امکاناتی که یخچال ساید بای ساید ال جی X29 در اختیارتان می گذارد، هر کدام از قابلیت های آب سردکن و یخ ساز هستند که طراحی اهرم آنها بر روی درب یخچال نهاده شده اند. مخزن هر کدام از این دو قابلیت در داخل یخچال به صورت کاملاً هوشمندانه تعریف شده، به صورتیکه به راحتی باز می‌شود و شما می توانید مخزن آن را پر کنید.

سیستم یخ ساز Spaceplus به صورت کاملا باریک و حرفه ای بر روی درب یخچال طراحی شده است؛ به طوری که فضای ذخیره سازی یخچال را کاملاً مدیریت می کند. به زبان ساده تر این سیستم اجازه می دهد تا از حداکثر ظرفیت فضای داخلی یخچال برخوردار شوید و غذای بیشتری را نگه داری کنید و همچنین راحت تر به یخ دسترسی داشته باشید.

جمع بندی

اگر به دنبال یخچالی 5 درب با رنگ دودی و طراحی دور این دور و قابلیت اینستاویو هستید یخچال ساید بای ساید ال جی X29 گزینه ای مناسب برای خرید می باشد. این یخچال با ویژگی هایی همچون ظرفیت 28 فوت، فیلتر بهداشتی Hygiene FRESH، موتور اینورتر خطی، هر کدام از قابلیت های آب سردکن و یخ ساز و قابلیت Smart ThinQ رضایت کامل هر کاربری را به همراه دارد.

جزئیات محصول
LG GR-X29FTQKL

مشخصات

اشترا گذاری هوشمند
yes
رتبه انرژی
+A
نوع یخچال
ساید بای ساید
منو فارسی
no
آبسردکن
yes
یخساز خودکار
yes
تعداد طبقات یخچال
3 طبقه
لامپ یخچال
yes
تعداد طبقات درب یخچال
5 طبقه
گنجایش کل به فوت
28 فوت
قفل کودک V-Chip
yes
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
ضد لک و اثر انگشت
no
صفحه ی کنترل دیجیتالی
yes
سیستم عیب یاب هوشمند
no
امکانات دیگر
سیستم یخ ساز Ice Maker- صرفه جویی از اتلاف هوای خنک داخل یخچال
لوازم جانبی همراه
دفترچه راهنما - محفظه و قفسه های داخلی
گاز خنک کننده
R600a
جریان هوای چندگانه
Multi Air Flow
تولید کننده
LG
کشور مونتاژ
چین
کشور سازنده
کره
قابلیت تنظیم دمای یخچال
yes
قابلیت یخچال
yes
قفسه نگه داری بطری آب
no
تصفیه آب
no
سال ساخت
2018
قابلیت اتصال به آب شهری
yes
جنس درب
استیل
تعداد کل کشوها
6 کشو
قفسه لبنیات
yes
تعداد کل قفسات
10 قفسه
گنجایش کل به لیتر
423 لیتر
تعداد طبقات فریزر
2 طبقه
تعداد طبقات درب فریزر
ندارد
هشدار درب
yes
کمپرسور
اینورتر خطی
رنگ بدنه
دودی
سایر قابلیت ها
سنسورهای دیجیتال جهت کنترل دما- لامپ های LED
سیستم بدون برفک
yes
انجماد سریع
yes
تعداد کشوی فریزر
4 کشو
تعداد کشوی یخچال
2 کشو
یخ ساز
yes
ارتفاع
178.7 سانتی متر
عرض
83.5 سانتی متر
عمق
73.4 سانتی متر
تعداد درب
5 درب
طراحی دور این دور
yes
قابلیت فریزر
yes
فیلتر بهداشتی
™+Hygiene FRESH
سیستم هوشمند Smart ThinQ
yes
قابلیت FRESHBalancer
no
تعداد قفسات دور این دور
3 عدد
مدل یخچال
x29
قابلیت تنظیم دمای فریزر
yes
مشاهده کامل ویژگی ها
پرسش و پاسخ (5)
شهروز ملک محمدی
1399-02-22

لطفاً طول و عرض وعمقش رو بفرمایید ومدلهاییکه با عرض کمتر از ۸۵هستن رو لطف کنین ممنون<br />

Was this comment useful to you? Yes No
Reply from سلام بابا:
پاسخ مدیر:با سلام و درود فراوان<br /> <br /> ابعاد کلی ساید x29<br /> <br /> عرض 83/5<br /> <br /> ارتفاع 178<br /> <br /> عمق 73/4<br />
آیسان
1398-12-29

یک سوال از خدمتتان دارم<br /> از آنجایی که لطف کرده و پاسخ سوالات را به دور از جنبه فروشندگی و تبلیغات می دهید, آیا از دیدگاه شما آپشن insta view یا همان نمای شیشه ای مرئی برای دیدن فضای داخل یک آپشن صرفا لاکچری و جهت زیبایی که در طول زمان متوجه خواهیم شد که کاربری بخصوصی هم نخواد داشت, شاید هم از مد بیفتد ...به شمار نمی آید؟<br />

Was this comment useful to you? Yes No
Reply from سلام بابا:
سلام و درود.این مسئله یک مورد کاملا سلیقه ای است و این مدل یخچال یکی از بهترین مدل های فعلی موجود در بازار است که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است و با توجه به تجربه و استفاده ی کاربران ظاهراً هیچ مشکلی با طراحی این مدل ها ندارند.<br />
علی
1398-12-28

سلام. قصد خرید این یخچال را دارم اما چطور به کیفیت و اصل بودن اطمینان کنم؟<br /> یکی از دوستان از بانه کولر خریده بود و میگفت کولر بانه ای دقیقا ۲ برابر مشابه همون کولر در فروشگاه های تهران برق مصرف میکنه و نتیجه گرفته بود احتمالا موتورش تعویض یا دستکاری شده. <br /> چطور مطمئن شوم که این اتفاق برای یخچال رخ نمی دهد؟<br />

Was this comment useful to you? Yes No
Reply from سلام بابا:
پاسخ مدیر:سلام و درود.فروشگاه سلام بابا اطمینان کامل اصالت صددرصد محصولات را به شما میدهد و از بابت اورجینال بودن محصولی که خریداری میفرمایید خیالتان راحت باشد.جهت دریافت اطلاعات کامل تر با همکاران بخش فروش میتوانید تماس بگیرید.<br />
Mehran Zamehrian
1398-12-06

با سلام و خسته نباشيد<br /> اين مدل اتصال به آب شهري داره؟ لطفاً قيمت روزش رو اعلام كنين<br /> باتشكر<br />

Was this comment useful to you? Yes No
Reply from سلام بابا:
پاسخ مدیر:سلام و درود..قابلیت اتصال به آب شهری را دارد..برای استعلام از قیمتها لطفاً تماس حاصل فرمایید.<br />
علی
1398-11-29

راحت ۲.۵ میلیون بالاتر از قیمت های موجود گذاشتید.<br />

Was this comment useful to you? Yes No
Reply from سلام بابا:
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست گرامی قیمت های فروشگاه اینترنتی سلام بابا هر روز به روز میشه اما ترجیحاً قیمت هامون رو متناسب با قیمت بازار نگه میداریم. سیاست قیمت گذاری فروشگاه ما به این صورت است که مشتری را اذیت نمیکنیم و به خاطر  درج قیمت پایین مشتری را وادار کنیم که تماس بگیره و بعد تغییر قیمت بدیم ترجیح ما اینکه قیمت ها رو متناسب با قیمت بازار و قیمت روز آن در وب سایت درست کنیم. در صورت تمایل به خرید کالا می توانید و همکاران بخش فروش در تماس باشید و موجودی و قیمت به روز و دقیق تر دریافت کنید همچنین می توانید از تضمین بهترین قیمت بازار وجود داره استفاده کنید.<br />
فیلم رضایت مشتریان
نظرات(1)
رتبه‌بندی کلی
(1 نظر)
..

نظر دهید

  • امتیاز ما به محصول::
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
40,000,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی j287 یخچالی سه درب با طراحی دور این دور محصولی از شرکت کره است. ظرفیتی که برای این یخچال در نظر گرفته شده 783 لیتر یا همان 28 فوت می باشد. موتور اینورتر خطی با کمترین لرزش و صدا انرژی بسیار...
40,000,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی j287 یخچالی سه درب با طراحی دور این دور محصولی از شرکت کره است. ظرفیتی که برای این یخچال در نظر گرفته شده 783 لیتر یا همان 28 فوت می باشد. موتور اینورتر خطی با کمترین لرزش و صدا انرژی بسیار...
38,000,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی J247 محصولی ساده و زیبا با رنگ نقره توسط شرکت ال جی تولید شده است. این یخچال با طراحی دوور این دور و ظرفیت 601 لیتر یا همان 28 فوت یکی از شیک ترین یخچال های ساید بای ساید می باشد. موتور...
36,500,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی J247 محصولی ساده و زیبا با رنگ سفید توسط شرکت ال جی تولید شده است. این یخچال با طراحی دور این دور و ظرفیت 601 لیتر یا همان 28 فوت یکی از شیک ترین یخچال های ساید بای ساید ال جی می باشد. موتور...
41,000,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی X267 ظرفیت 600 لیتر -30 فوت دارای قفسه های شیشه ای داخل یخچال  - محفظه سبزیجات - محفظه لبنیات می باشد.لوازم جانبی ان شامل دفترچه راهنمای کاربران - کابل برق - فیلتر تصویه - قفسه ها و محفظه های...
43,000,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی X247 یخچالی سه درب با طراحی دور این دور و قابلیت اینستاویو طراحی شده است. ظرفیت این یخچال در مجموع&nbsp;601 لیتر یا به عبارتی&nbsp;28 فوت است. قفسه های داخلی این یخچال همراه با طبقه های دور...
46,000,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی J337 محصولی زیبا و خوش طرح، ساخت کشور کره با دو رنگ نقره و سفید تولید شده است. این یخچال سه درب با طراحی دور این دور و ظرفیت 821 لیتر یا همان 32 فوت با قفسه ها و طبقه های متنوعی طراحی شده...
82,500,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی GR-X334DPB با طراحی ساید بای ساید و همچنین قابلیت دور این دور تولید شده است. ظرفیت ساید بای ساید ال جی 34 فوت یا به عبارتی 962 لیتر می باشد. از مهمترین خصوصیات ساید بای ساید ال جی می توان به...
44,000,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی X259&nbsp;یخچالی&nbsp;دو درب با طراحی دور این دور تولید شده است. شرکت ال جی برای دسترسی سریع به مواد خوراکی علاوه بر طراحی دور این دور قابلیت اینستاویو را نیز در این یخچال به کار برده است....
46,000,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی J337 محصولی شیک و زیبا که با طراحی سه درب و رنگ سفید تولید شده است. این یخچال با ظرفیت 821 لیتر (34 فوت) امکان نگه داری و ذخیره‌ی مواد غذایی زیادی را به کاربر می دهد. فضای داخلی این یخچال...
35,000,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی J267 با ظرفیت بسیار بالای 668 لیتر یا به عبارتی 30 فوت روانه بازار شده است. این یخچال از قابلیت دور این دور برخوردار است تا هم از اتلاف بی رویه انرژی جلوگیری به عمل بیاید و هم اینکه راحت و...
65,500,000 تومان
یخچال ساید بای ساید ال جی J34 دارای طراحی شیک همراه با ظرفیت 34 فوت یا 930 لیتر تولید شده است. این یخچال 5 درب علاوه بر طراحی ساید بای ساید از طراحی دور این دور نیز بهره می‌برد. موتور اینورتر خطی به دلیل کاهش لرزش و...
برای خرید تماس بگیرید
یخچال ساید بای ساید ال جی P227 دارای طراحی شیک همراه با ظرفیت 32 فوت تولید شده است. این یخچال دو درب دارای موتور اینورتر خطی است که طول عمر دستگاه را افزایش می دهد. سیستم خنک کننده Multi Air Flow نیز هوای خنک را در...
برای خرید تماس بگیرید
مشخصات کلی : یخچال ساید بای ساید - 34 فوت - 842 لیتر - مشخصات یخچال : 4 محفظه درب - محفظه لبنیات - جای تخم مرغ - جای بطری و نوشیدنی - قفسه های شیشه ای داخل یخچال - لوازم جانبی : دفترچه راهنمای کاربران - کابل برق -...

ویژگی های عمومی

تولید کننده
LG
کشور مونتاژ
چین
کشور سازنده
کره
سال ساخت
2018

امکانات هوشمند

اشترا گذاری هوشمند
سیستم عیب یاب هوشمند
سیستم هوشمند Smart ThinQ

امکانات ویژه

منو فارسی
امکانات دیگر
سیستم یخ ساز Ice Maker- صرفه جویی از اتلاف هوای خنک داخل یخچال
جریان هوای چندگانه
Multi Air Flow
قفسه نگه داری بطری آب
قابلیت اتصال به آب شهری
طراحی دور این دور
فیلتر بهداشتی
™+Hygiene FRESH
قابلیت FRESHBalancer
تعداد قفسات دور این دور
3 عدد

طراحی و ویژگی‌های ظاهری

نوع یخچال
ساید بای ساید
گنجایش کل به فوت
28 فوت
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
گنجایش کل به لیتر
423 لیتر
رنگ بدنه
دودی
تعداد درب
5 درب
مدل یخچال
x29

لوازم جانبی

لوازم جانبی همراه
دفترچه راهنما - محفظه و قفسه های داخلی

تغذیه

رتبه انرژی
+A
گاز خنک کننده
R600a
کمپرسور
اینورتر خطی

ویژگی های یخچال

تعداد طبقات یخچال
3 طبقه
لامپ یخچال
تعداد طبقات درب یخچال
5 طبقه
صفحه ی کنترل دیجیتالی
قابلیت تنظیم دمای یخچال
قابلیت یخچال
تصفیه آب
تعداد کل کشوها
6 کشو
قفسه لبنیات
تعداد کل قفسات
10 قفسه
تعداد کشوی یخچال
2 کشو

ویژگی های فریزر

تعداد طبقات فریزر
2 طبقه
تعداد طبقات درب فریزر
سیستم بدون برفک
انجماد سریع
تعداد کشوی فریزر
4 کشو
قابلیت فریزر
قابلیت تنظیم دمای فریزر

وزن و ابعاد

ارتفاع
178.7 سانتی متر
عرض
83.5 سانتی متر
عمق
73.4 سانتی متر

سایر ویژگی ها

آبسردکن
یخساز خودکار
قفل کودک V-Chip
ضد لک و اثر انگشت
جنس درب
استیل
هشدار درب
سایر قابلیت ها
سنسورهای دیجیتال جهت کنترل دما- لامپ های LED
یخ ساز

فهرست

خانه

پنل کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم